O FIRMIE


WWW: https://e-pilarz.com/
Telefon: 603 114 962
Adres: Obsza 141
Kod pocztowy: 23-413
Miejscowość: Obsza


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Bez względu na to, czy jesteś właścicielem domu z ogrodem, czy pracujesz przy utrzymaniu zieleni miejskiej, albo ścinaniu drzew w lesie na stronie e-pilarz.com znajdziesz sprzęt, który z pewnością Cię zainteresuje. Od ponad stu lat prym w produkcji takich urządzeń wiedzie Stihl produkujący pilarki łańcuchowe do różnych zadań. W asortymencie sklepu dostępne są pilarki:

  • spalinowe,
  • elektryczne,
  • akumulatorowe

o różnej mocy do użytku amatorskiego i profesjonalnego. Wiele z nich wyposażonych jest w dodatkowe funkcje ułatwiające pracę i czyniące ją bardziej komfortową, takie jak podgrzewane uchwyty, błyskawiczny napinacz łańcucha albo hamulec QuickStop Super. 

Jeżeli zatem potrzebujesz pilarki do okazjonalnych, prostych prac domowych, takich jak cięcie drewna do kominka lub przycinanie gałęzi w ogrodzie, w zupełności wystarczy Ci urządzenie spalinowe o niedużej mocy z ergonomiczną obudową i uchwytem, z funkcją Ergo Start ułatwiającą uruchomienie i łańcuchem Duro 3 z ząbkami z węglika spiekanego, co zwiększa odporność na ścieranie. Modeli do wyboru jest mnóstwo, więc warto przejrzeć asortyment.

Data dodania: 20-07-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Lublin

OSTROWSKI LESZEK S.Q.L.

Każda para młoda pragnie, aby zaproszenia, jakie przekaże rodzinie i bliskim były spójne z charakterem imprezy wese [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Gołaszyn

merg.pl

Założyciele internetowego sklepu z damską galanterią doskonale zdają sobie sprawę z trendów rynkowych oraz oczeki [..]
Więcej>