O FIRMIE


WWW: https://tomasz-janik.pl/
Telefon: 609 609 717
Adres: Starowiejska 58
Kod pocztowy: 81-356
Miejscowość: Gdynia


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Usługi prawne, z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowanie. Wpływ ma na to kilka czynników. Ludzie nie posiadają odpowiednich kompetencji i wiedzy, która pozwala im na swobodne poruszanie się w tematach prawniczych. Strach przed popełnieniem błędów i przeoczeniem jakiś terminów, sprawia, że sięgają po fachową pomoc. Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Janik, jest jedną z kancelarii adwokackich w Gdyni.

Wspomniana kancelaria, świadczy usługi z wielu gałęzi prawa, w tym prawa rodzinnego, cywilnego czy prawa pracy, a także handlowego, nieruchomości czy administracyjnego. Zakres jej działania jest bardzo szeroki, dodatkowo działa na rzecz osób indywidualnych, instytucji i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Każdy klient może liczyć na merytoryczną pomoc i indywidualne podejście. Opieka adwokata, pozwala na poczucie bezpieczeństwa i oddania swojej sprawy w odpowiednie ręce.

Data dodania: 14-03-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Sopot

HEAVY TOPIC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Jedną z wielu usług, jakie proponuje zainteresowanym kancelaria Pogromcy Komorników, jest antywindykacja. Pojęcie to [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Łukocin

RW Serwis

Psująca się ciągle klimatyzacja może wreszcie zostać naprawiona dzięki usługom tej renomowanej firmy. Wystarczy s [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Gdańsk

BOX-PRINT.eu

Zakład z Gdańska łączący funkcję drukarni oraz producenta opakowań oferuje klientom nie tylko możliwość wykona [..]
Więcej>