O FIRMIE


WWW: https://mondi.pl/
Telefon: +48 500 456 300
Adres: Plac Andersa 3
Kod pocztowy: 61--89
Miejscowość: Poznań


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Agencja zatrudnienia Mondi posiada w swojej bogatej bazie wiele ciekawych, bardzo dobrze płatnych ofert. Wszystkie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych pracodawców. Agencja współpracuje z renomowanymi firmami zagranicznymi, które proponują niezwykle korzystne, przejrzyste warunki.

 

Interesująca jest praca w Niemczech na stanowisku operator wózka widłowego. Osoba, która podejmie się tego zajęcia, będzie obsługiwać wózek widłowy (również boczny lub czołowy), ale także zajmie się komisjonowaniem towarów oraz kontrolą dostaw. Praca w magazynie niemieckim jest ściśle powiązana z atrakcyjnym wynagrodzeniem – wysokość stawek uzależniona jest od posiadanego doświadczenia oraz stopnia znajomości języka. Zatrudniony może być pewien, iż zostanie mu zaproponowany bezterminowy okres trwania umowy, a możliwości awansu i rozwoju zawodowego są szerokie. Bardzo ważne jest również wsparcie koordynatora i pomoc w znalezieniu zakwaterowania blisko zakładu pracy, co również agencja gwarantuje.

Data dodania: 27-02-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Na stronie internetowej: notariuszszafranska.pl odnaleźć można prezentację usług biura notarialnego, które prowad [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Pretty Little Weddings

W organizacji tego ważnego dnia, jakim z pewnością jest wesele niezawodna będzie pomoc firmy Pretty Little Weddings [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Nanostudio

Chcesz zamieszkać w pięknym domu? Marzysz o prywatnym azylu, w którym cała Twoja rodzina zawsze będzie czuć się b [..]
Więcej>