O FIRMIE


WWW: https://www.ledcity.pl/
Telefon: +48 12 413 81 27
Adres: Stróże 335A
Kod pocztowy: 33-331
Miejscowość: Stróże


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Potrzebna konkretna, a przede wszystkim przyciągająca wzrok reklama? Ekrany led, które proponuje firma o nazwie LED CITY to idealne rozwiązanie na różnego rodzaju działania marketingowe. Obraz, jaki można w ten sposób przekazać jest bardzo wyraźny i łatwo przyciąga wzrok - informacje przekazane tą drogą z pewnością dotrą do szerokiego grona odbiorców. 

Firma zajmuje się sprzedażą takich urządzeń, ale także ich wynajmem - wszystkie proponowane sprzęty są nie tylko nowoczesne, ale również naprawdę proste  w obsłudze. Firma oferuje klientom także naprawdę przystępne ceny, zatem warto skorzystać z tak atrakcyjnej oferty.

 

Więcej konkretnych informacji na temat proponowanych przez tę firmę usług zainteresowani znaleźć mogą bezpośrednio pod adresem internetowym ledcity.pl. Zamieszczone są tam także dane kontaktowe. 

Data dodania: 07-03-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Tarnów

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Dziedziczenie należy do często spotykanych sytuacji, w których potrzebna jest pomoc prawnika. Rodzinne konflikty na t [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Kraków

Adwokat Maciej Rodacki

Maciej Rodacki to adwokat z Chrzanowa, którego specjalizacją jest między innymi prawo rodzinne. Obejmuje ono rozmaite [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Morawica

Beal.pl

Jeśli chcesz się wybrać w jakąś pieszą wycieczkę, szczególnie w góry, to musisz pamiętać o tym, żeby w odpow [..]
Więcej>