O FIRMIE


WWW: https://www.yourcar.pl/
Telefon: 660 919 555
Adres: Katowicka 53
Kod pocztowy: 41-400
Miejscowość: Mysłowice


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Tarnowskie Góry leżą w samym sercu województwa śląskiego. Dogodne położenie jest wielkim atutem tej miejscowości, umożliwiając szybkie i sprawne dotarcie do Krakowa, Katowic, Oświęcimia czy Bytomia. Mimo że miasto jest dobrze skomunikowane pod względem połączeń kolejowych i autobusowych, nie da się zaprzeczyć, że własny samochód jest w wielu przypadkach znacznie elastyczniejszym i wygodniejszym środkiem transportu. Tylko co zrobić, jeśli akurat w Tarnowskich Górach nie ma się dostępu do auta, a jest ono bardzo potrzebne? Ratunkiem okazuje się usługa wypożyczenia samochodów dostępna pod adresem https://www.yourcar.pl/wynajem-samochodow-tarnowskie-gory.html.

Usługę świadczy doświadczona w swoim fachu, znana w branży i ceniona przez klientów firma YourCar. Można w niej wypożyczyć różnego rodzaju auta zarówno na parę godzin, jak i nawet kilka tygodni. Co więcej, oferta firmy nie ogranicza się wyłącznie do samochodów osobowych i obejmuje również dostawcze oraz busy.

Data dodania: 22-01-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Katowice

Fabeton

Niestety Wołomin pomimo ciągłego rozwoju wciąż nie może zaoferować wszystkim mieszkańcom dostępu do kanalizacji [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

EuroFrance

Dzięki ofercie sklepu online EuroFrance.pl można być całkowicie spokojnym o to, że nawet w przypadku poważnych ust [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Wieszowa

Wynajem namiotów - Łukasz Lihs

Imprezy plenerowe i słoneczna pogoda to najlepsze połączenie, jakie można sobie wyobrazić. Niestety dla organizator [..]
Więcej>