O FIRMIE


WWW: https://k-p.com.pl/
Telefon: 504 003 018
Adres: Konwaliowa 20
Kod pocztowy: 62-095
Miejscowość: Murowana Goślina


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.



Oceń firmę (0 z 0 głosów)



Opis Firmy

Odkryj firmę, która przeciera szlaki innowacji, dostarczając produkty wykraczające poza standardy i wyobrażenie o tym, czym mogą być pudełka kosmetyczne. Zapraszamy do świata, gdzie design łączy się z funkcjonalnością, tworząc niebanalne rozwiązania na miarę XXI wieku. Nasze wyjątkowe pudełka to skarbnice dla wyrafinowanych produktów, które zasługują na równie wyjątkową oprawę. Oferujemy szeroki wachlarz personalizowanych opcji, które pozwalają na odzwierciedlenie charakteru każdej marki.

Inspirujemy się naturą, sztuką i najnowszymi trendami technologicznymi, by stworzyć estetyczne i zarazem ekologiczne opakowania, które uwydatniają piękno ich zawartości oraz podkreślają indywidualność naszych klientów. Pozwól sobie na dotknięcie przyszłości, gdzie każde pudełko to nie tylko opakowanie, ale przemyślany detal mający moc wywoływania niezapomnianych emocji i budowania niepowtarzalnego wizerunku Twoich produktów. Zapraszamy do współpracy – odkryj, jak możesz wyróżnić się na rynku i olśnić swoich klientów.

Data dodania: 22-03-2024

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Na stronie internetowej: notariuszszafranska.pl odnaleźć można prezentację usług biura notarialnego, które prowad [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Pretty Little Weddings

W organizacji tego ważnego dnia, jakim z pewnością jest wesele niezawodna będzie pomoc firmy Pretty Little Weddings [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Nanostudio

Chcesz zamieszkać w pięknym domu? Marzysz o prywatnym azylu, w którym cała Twoja rodzina zawsze będzie czuć się b [..]
Więcej>