O FIRMIE


WWW: https://stuntbros.pl/
Telefon: 512711982
Adres: Przejściowa 6
Kod pocztowy: 05-250
Miejscowość: Słupno


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Firma kaskaderska zatrudnia wyłącznie doświadczonych aktorów, których cechuje wysoka sprawność fizyczna oraz którzy wiedzą, jak sobie radzić w różnych warunkach, zarówno w studio filmowym, jak i na zewnątrz. Mający duże doświadczenie kaskaderzy filmowi mają bogate portfolio, o czym można się przekonać, zapoznając się z informacjami na ich temat, zamieszczonymi pod adresem stuntbros.pl. 

Tym, co wyróżnia podaną firmę na tle konkurencji, jest fakt, iż oferuje ona również pracę z końmi, niezbędną przy wielu produkcjach.  Konie wiedzą, jak radzić sobie na planie filmowym, nie odczuwają lęku przed kamerą czy mocniejszym oświetleniem. Dlatego radzą sobie w nawet wyjątkowo trudnych warunkach, w trakcie kręcenia scen batalistycznych. Mogą na nich zasiadać zarówno kaskaderzy ze wskazanej firmy, jak i aktorki i aktorzy niemający doświadczenia. W tym drugim przypadku pracownicy firmy kaskaderskiej gwarantują pomoc oraz czuwają nad zwierzętami. Aktorzy na planie czują się więc bezpiecznie i komfortowo. 

Data dodania: 18-12-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

Szeroko pojęci artyści są chronieni przez prawo autorskie. W Warszawie można skorzystać z pomocy kancelarii prawnyc [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Tak jak trudno wyobrazić sobie żołnierza bez przyzwoitego noża, tak trudno pomyśleć, że ktoś wybiera się na kur [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz

Nie znając prawa, łatwo można je naruszyć, a szczególnie narażone są na to firmy, które obowiązuje między inny [..]
Więcej>