O FIRMIE


WWW: https://www.lug.com.pl/
Telefon: 68 45 33 200
Adres: Gorzowska 11
Kod pocztowy: 65-127
Miejscowość: Zielona Góra


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Bogaty asortyment marki LUG zyskał wiele pozytywnych ocen na całym świecie, a produkty są doceniane za ich walory estetyczne, jak i praktyczne. Klienci mają szansę dobierać oświetlenie dla swoich domów, mieszkań oraz lokali użytkowych. Każda z lamp w katalogu jest dopracowana w najdrobniejszych detalach technicznych, co pozwala na bezproblemowe użytkowanie. Chodzi tu zarówno o solidność i wygląd opraw, ale też o wykorzystane układy zasilające. Zamontowane lampy wniosą do pomieszczenia przyjemny dla oka akcent estetyczny, a do tego będą je doskonale oświetlać.

Godne polecenia są między innymi oprawy downlight. Świetnie sprawdzają się jako oświetlenie punktowe w przedpokojach, spotyka się je też w innych typach wnętrz. Wszystkie z proponowanych rozwiązań wyróżnia minimalistyczny design, a ich neutralny charakter sprawia, że doskonale zafunkcjonują w bardzo zróżnicowanych scenariuszach. Trzeba jedynie zdecydować się na jeden z wielu modeli, wśród których są te zarówno natynkowe, jak i wpuszczane.

Data dodania: 17-12-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Nowa Sól

alleBHP

JSA, czyli Job Safety Analysis  (analiza bezpieczeństwa pracy) to metoda indukcyjna, w której ryzyko zawodowe jest [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Zielona Góra

Adwokat Paweł Polański

Kancelaria prawna od rozwodów i spraw gospodarczych zatrudnia prawników wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach pra [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Zielona Góra

Rowerek.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Zapraszamy serdecznie do świata, gdzie każdy klient jest traktowany z wyjątkową troską i gdzie jego potrzeby są na [..]
Więcej>