O FIRMIE


WWW: https://www.danoil.pl/
Telefon: 608417400
Adres:
Kod pocztowy: -
Miejscowość:


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Na stronie internetowej danoil.pl można znaleźć różnorodne preparaty znanych producentów. Dostępne tu oleje hydrauliczne mają wszechstronne zastosowanie w wielu miejscach. Są odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz wysokiej temperatury. Mogą być używane do wielu maszyn i specjalistycznych sprzętów. Środki oferowane w atrakcyjnych cenach wykazują właściwości antykorozyjne.

W sklepie można zamówić także syntetyczne oleje silnikowe, które powstają w wyniku zaawansowanych procesów destylacji. Dzięki temu charakteryzują się wysoką czystością i jakością. Zapewniają właściwą pracę silnika. Mogą być stosowane zarówno w autach osobowych, jak i ciężarowych oraz dostawczych. 

Dużą popularnością wśród klientów cieszą się środki do dezynfekcji. Płyny do odkażania rąk oraz preparaty do czyszczenia powierzchni użytkowych i podłóg wykazują właściwości wirusobójcze, dlatego doskonale sprawdzą się w wielu miejscach. W ofercie dostępne są również narzędzia ogrodowe takie jak zraszacze i sterowniki nawadniania.

 

Data dodania: 13-09-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

.

Hungarian Events Waldemar Kugler

Dunaj dzieli stolicę Węgier na dwie części, zabytkową Budę oraz nowoczesny Peszt. Stojąc nad jego brzegiem, możn [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Bartosz Kańtoch

Dobry prezenter, który prowadzi eventy korporacyjne, jest w stanie odpowiednio skupić na sobie uwagę gości. To ważn [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Cheyenne

Kancelaria Wyoming LLC

Każdy przedsiębiorca dążący do uzyskania zadowalających efektów optymalizacji podatkowej może zapoznać się z p [..]
Więcej>