O FIRMIE


WWW: https://drukarkiprzemyslowe.pl/
Telefon: 61 893 55 50
Adres: Poznańska 180
Kod pocztowy: 62-052
Miejscowość: Komorniki


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Wszystkie maszyny dostarczane przez wielkopolskiego dystrybutora wyrobów marek Leibinger, Reiner czy Macsa przeznaczone są do użytku profesjonalnego. Przemysłowe drukarki laserowe i atramentowe, jak również kompaktowe urządzenia na cartridge wyróżniają się niezawodnością i funkcjonalnością. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań zapewniają długotrwałą, bezproblemową pracę.

Klienci wybierający sprzęt firmy Victor Ink-Jet-System Service mają też dostęp do potrzebnych podzespołów, części zamiennych, ale i materiałów eksploatacyjnych. Dodatkowo przedsiębiorstwo świadczy usługę serwisowania drukarek i laserów, co ułatwia użytkowanie tych maszyn.

Duży wybór modeli o różnym zastosowaniu sprawia, że każdy zakład produkcyjny dobierze sprzęt o najlepszych dla swojej branży funkcjach czy parametrach. Drukarki do znakowania opakowań (folii, metalu i tworzyw sztucznych) są precyzyjne, działają szybko i płynnie, wpływając korzystnie na tempo produkcji, a specjalne szczelne dysze pozwalają utrzymać czystość.

Data dodania: 13-07-2023

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Na stronie internetowej: notariuszszafranska.pl odnaleźć można prezentację usług biura notarialnego, które prowad [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Pretty Little Weddings

W organizacji tego ważnego dnia, jakim z pewnością jest wesele niezawodna będzie pomoc firmy Pretty Little Weddings [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Nanostudio

Chcesz zamieszkać w pięknym domu? Marzysz o prywatnym azylu, w którym cała Twoja rodzina zawsze będzie czuć się b [..]
Więcej>