O FIRMIE


WWW: https://silowniki24.pl/
Telefon: 660 678 158
Adres: Dożynkowa 35
Kod pocztowy: 64-100
Miejscowość: Leszno


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Pragnąc zagwarantować urządzeniom budowlanym czy np. rolniczym z siłownikami odpowiednie dla nich zasilanie, warto zainteresować się ofertą przedsiębiorstwa Novatech. Jest to firma dostarczająca rozmaitym zakładom podzespoły i części zamienne do maszyn bazujących na hydraulice siłowej. Prowadzi ona własny sklep, w którym można znaleźć ponad 10 tysięcy różnych produktów, w tym doskonałej jakości siłowniki oraz ich elementy. W sprzedaży firma ta ma również niejeden agregat hydrauliczny 12V z silnikiem elektrycznym o mocy 2 kW, który doskonale sprawdzi się w wielu maszynach.

Jest to urządzenie jednostronnego działania, mogące współpracować z siłownikami w wywrotkach, kiprach czy podestach, natychmiast gotowe do użytku. Wystarczy je wpiąć w system i wypełnić zbiornik odpowiednim olejem. Najważniejszym atutem oferowanego zasilacza jest wydajna pompa hydrauliczna, dzięki której wzrasta szybkość podnoszenia skrzyni ładunkowej. W sprzedaży są też inne agregaty, wystarczy rozejrzeć się w asortymencie.

Data dodania: 19-12-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Na stronie internetowej: notariuszszafranska.pl odnaleźć można prezentację usług biura notarialnego, które prowad [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Pretty Little Weddings

W organizacji tego ważnego dnia, jakim z pewnością jest wesele niezawodna będzie pomoc firmy Pretty Little Weddings [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Nanostudio

Chcesz zamieszkać w pięknym domu? Marzysz o prywatnym azylu, w którym cała Twoja rodzina zawsze będzie czuć się b [..]
Więcej>