O FIRMIE


WWW: https://skupciezarowe.com/
Telefon: 607 566 977
Adres: Ilino 15
Kod pocztowy: 09-100
Miejscowość: Płońsk


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Za sprawą oferty, jaką przygotowała firma P.H.U. Paweł Kamaszewski, właściciele aut ciężarowych oraz naczep mogą w dobrej cenie sprzedać te elementy floty. To świetne rozwiązanie, jeśli straciły one swoje znaczenie użytkowe, na przykład w wyniku zmiany profilu prowadzonej działalności. Warto jednak podkreślić, że możliwa jest sprzedaż elementów znajdujących się w gorszej kondycji technicznej. Oczywiście kwestia wyceny jest każdorazowo sprawą indywidualną. Stosowane kryteria są czytelne i rzetelne, co skutkuje obopólną satysfakcją.

Rekomendowany skup samochodów ciężarowych działa głównie na terenie województwa śląskiego, jednakże coraz częściej obsługiwane są też transakcje poza granicami Śląska. To możliwe za sprawą stale optymalizowanego zaplecza logistycznego, które pozwala na dojazd w różne lokalizacje na obszarze Polski. Jeśli więc pojawia się taka potrzeba, auta lub naczepy mogą być odbierane od sprzedających w praktycznie dowolnym miejscu. Z opcji tej korzysta coraz więcej chętnych.

Data dodania: 21-10-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

Szeroko pojęci artyści są chronieni przez prawo autorskie. W Warszawie można skorzystać z pomocy kancelarii prawnyc [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Tak jak trudno wyobrazić sobie żołnierza bez przyzwoitego noża, tak trudno pomyśleć, że ktoś wybiera się na kur [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz

Nie znając prawa, łatwo można je naruszyć, a szczególnie narażone są na to firmy, które obowiązuje między inny [..]
Więcej>