O FIRMIE


WWW: https://adwokatsakowicz.pl
Telefon: 607 556 767
Adres: Kazimierzowska 3
Kod pocztowy: 17-100
Miejscowość: Bielsk Podlaski


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

W Bielsku Podlaskim działa Kancelaria Adwokacka Adwokata Marcina Sakowicza, w której prowadzone są sprawy dotyczące prawa rodzinnego, cywilnego, karnego, administracyjnego i gospodarczego. Ponadto radca prawny udziela porad mieszkańcom Hajnówki na temat odszkodowań z tytułu wypadków w miejscu zatrudnienia lub w drodze do i z pracy. Ponadto adwokaci podejmują się prowadzenia spraw o mobbing czy pełnią rolę mediatora podczas rozwiązywania sporów pomiędzy pracodawcą a pracownikami.

Konsultacje prawne odbywają się stacjonarnie oraz w formie porad online. Koszty świadczonych usług są ustalane indywidualnie po zapoznaniu się z rodzajem sprawy i ustaleniem zakresu czynności prawnych. Na stronie można zajrzeć do bloga, gdzie zamieszczane są informacje branżowe i bezpłatne porady. Adwokaci sporządzają różnego rodzaju pisma procesowe i opiniują umowy, a także prowadzą sprawy dotyczące spadków i dziedziczenia. Oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i lokalnych firm czy spółek prawa handlowego. 

Data dodania: 23-09-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Białystok

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

Nie ma znaczenia, czy pragniesz kupić sprzęt do szycia na użytek domowy, czy też chcesz zająć się krawiectwem na [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Choroszcz

Insperio

Firma działająca na stronie insperio.pl to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą nabyć wyposażenie wnętrz [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Białystok

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Sylwanowicz

Dla osób poszukujących adwokata specjalizującego się w prawie cywilnym, rodzinnym, administracyjnym lub karnym, traf [..]
Więcej>