O FIRMIE


WWW: https://hellyhansen.trekkersport.com.pl/
Telefon: 61 853 75 32
Adres: Powstańców Wielkopolskich 12b
Kod pocztowy: 61-895
Miejscowość: Poznań


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Sprzedawca specjalizujący się w dostarczaniu odzieży przygotowanej do użytkowania w trudnych warunkach atmosferycznych zajmuje się zarówno handlem online, jak i w salonie stacjonarnym w Poznaniu. W asortymencie doświadczonego przedsiębiorstwa można znaleźć na przykład innowacyjne artykuły odzieżowe z portfolio słynnej norweskiej marki. Towar dostępny jest na stronie Hellyhansen.trekkersport.com.pl.

Oferta sklepu obejmuje takie propozycje jak sztormiak damski, który może stanowić jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pracowników żeglugi przybrzeżnej. Strój wyprodukowano z wodoszczelnej tkaniny zapewniającej skuteczną ochronę przed chłodem i jednoczesną przewiewność w celu zagwarantowania optymalnego poczucia komfortu. O funkcjonalności produktu świadczą również akcenty odblaskowe.

Klienci mogą kupić też kurtki softshell, t-shirty, bielizną termoaktywną, kombinezony, sukienki i spódnice oraz nakrycia głowy. Sklep specjalizuje się również w sprzedaży obuwia trekkingowego i żeglarskiego.

Data dodania: 19-09-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Na stronie internetowej: notariuszszafranska.pl odnaleźć można prezentację usług biura notarialnego, które prowad [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Pretty Little Weddings

W organizacji tego ważnego dnia, jakim z pewnością jest wesele niezawodna będzie pomoc firmy Pretty Little Weddings [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Nanostudio

Chcesz zamieszkać w pięknym domu? Marzysz o prywatnym azylu, w którym cała Twoja rodzina zawsze będzie czuć się b [..]
Więcej>