O FIRMIE


WWW: https://helimot.pl
Telefon: 616 255 589
Adres: Hetmańska 105
Kod pocztowy: 61-513
Miejscowość: Poznań


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Sprzedawca specjalizuje się w częściach lotniczych, a także innych akcesoriach przeznaczonych do samolotów. W ofercie posiada między innymi środki antykorozyjne w sprayu. Produkty są starannie sprawdzane pod kątem jakości, bezpieczeństwa zastosowania, a także skuteczności.  W sklepie stale pojawiają się kolejne propozycji, a także promocje. Po asortyment sięgają  głównie przedsiębiorstwa z branży  turystycznej i samolotowej. W pozostałej, niezwykle bogatej części oferty znajdują się między innymi: części do silnika, oświetlenie lotnicze, akumulatory, rejestratory temperatury oraz elementy złączne. Nie brakuje różnego rodzaju smarów i olejów, a nawet gadżetów lotniczych przeznaczonych dla pilotów, które można podarować jako upominek reklamowy.

Firma zatrudnia pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży lotniczej. Oferuje wsparcie nawet tym klientom, którzy poszukują niestandardowych części. Wystarczy, że skontaktują się z przedstawicielami sklepu. Asortyment został przedstawiony na helimot.pl.

Data dodania: 31-03-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Na stronie internetowej: notariuszszafranska.pl odnaleźć można prezentację usług biura notarialnego, które prowad [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Pretty Little Weddings

W organizacji tego ważnego dnia, jakim z pewnością jest wesele niezawodna będzie pomoc firmy Pretty Little Weddings [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Nanostudio

Chcesz zamieszkać w pięknym domu? Marzysz o prywatnym azylu, w którym cała Twoja rodzina zawsze będzie czuć się b [..]
Więcej>