O FIRMIE


WWW: https://planeta-budowlana.pl/
Telefon: 22 618 07 86
Adres: Radzymińska 157
Kod pocztowy: 03-576
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Chemia budowlana dostępna w sklepie internetowym jest bardzo przydatna podczas remontów. W Planeta-Budowlana.pl znajdują się aktywatory rdzy, beton dekoracyjny i farby ceramiczne. Nie zabraknie tu gładzi gipsowej, taśm do łączenia płyt gipsowo-kartonowych, które przeznaczone są do stosowania na płaskich powierzchniach. Skutecznie maskują pęknięcia i rysy znajdujące się na ścianach lub sufitach.

W asortymencie znajdują się również agregaty ślimakowe, które umożliwiają natrysk tynku elewacyjnego. Dzięki nim można sprawnie oraz szybko wykonać różnorodne prace remontowo-budowlane. Wysokiej jakości sprzęty służą bezawaryjnie przez długi czas, wykonane są z trwałych materiałów. W ofercie dostępne są także urządzenia do cięcia styropianu, elektronarzędzia, przecinarki do płytek. Nie zabraknie tu również poziomic, podnośników do płyt gipsowo-kartonowych, szpachli, wałków do gładzi oraz akcesoriów murarskich. W sklepie znajdują się rusztowania i drabiny, które umożliwiają wykonywanie prac na wysokościach.

Data dodania: 28-04-2022

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

Szeroko pojęci artyści są chronieni przez prawo autorskie. W Warszawie można skorzystać z pomocy kancelarii prawnyc [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Tak jak trudno wyobrazić sobie żołnierza bez przyzwoitego noża, tak trudno pomyśleć, że ktoś wybiera się na kur [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz

Nie znając prawa, łatwo można je naruszyć, a szczególnie narażone są na to firmy, które obowiązuje między inny [..]
Więcej>