O FIRMIE


WWW: https://gadzetyupominki.com/
Telefon: 731052530
Adres: Henryka Sienkiewicza 55A
Kod pocztowy: 15-002
Miejscowość: Białystok


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Mając świadomość, jak ważną kwestią dla każdej firmy jest skuteczna reklama, pracownicy sklepu online ogłaszającego się na stronie internetowej gadzetyupominki.com rozszerzyli ofertę sprzedażową o personalizowane propozycje związane z marketingiem biznesowym. Zachęcają do składania zamówień hurtowych na wielokolorowe magnesy reklamowe, notesy, długopisy czy breloki z logo przedsiębiorstwa, czy też inne drobiazgi, które można wręczyć klientowi podczas zawierania z nim transakcji.

Dostawca proponuje także asortyment świetnie sprawdzający się na różnego rodzaju zorganizowanych wydarzeniach, jak koncerty czy imprezy z płatnym wstępem. Poleca specjalne opaski festiwalowe lub zwykłe, silikonowe bransoletki z nazwą spotkania i jego organizatorem, które można wręczyć gościom i uczestnikom przy wejściu po uiszczeniu przez nich opłaty za bilet. 

Na proszone przyjęcia biznesowe realizator proponuje też specjalne upominki dla gości w postaci słodyczy, na których umieszcza się logo firmy lub inne informacje.

Data dodania: 08-11-2021

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Białystok

TECHMASZ - Cezary Kalinowski

Nie ma znaczenia, czy pragniesz kupić sprzęt do szycia na użytek domowy, czy też chcesz zająć się krawiectwem na [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Choroszcz

Insperio

Firma działająca na stronie insperio.pl to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą nabyć wyposażenie wnętrz [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Białystok

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Sylwanowicz

Dla osób poszukujących adwokata specjalizującego się w prawie cywilnym, rodzinnym, administracyjnym lub karnym, traf [..]
Więcej>