O FIRMIE


WWW: https://archteka.com/
Telefon: 61 646 95 50
Adres: Ostrowska 397
Kod pocztowy: 61-312
Miejscowość: Poznań


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Na stronie archteka.com znaleźć można propozycje aranżacji wnętrz, głównie podłóg, do różnych miejsc. Choć często uważa się, że kwestia ta ma największe znaczenie w przypadku pomieszczeń mieszkalnych, obiekty komercyjne muszą brać pod uwagę jeszcze więcej czynników, a przede wszystkim - wysoką odporność na intensywną eksploatację. Biorąc to pod uwagę, optymalnym wyborem na przykład dla posiadaczy hoteli są wykładziny premium, wśród których prym wiodą produkty dostarczane przez markę CARUS.

Są one dostępne w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu można dopasować je do pomieszczeń urządzonych w różnych stylach. Strona prezentuje różne inspiracje, wobec czego łatwo będzie dobrać produkt do charakteru swojego obiektu. Piękny wygląd nie jest jednak jedyną zaletą tych produktów. Poza tym są one ogromnie wytrzymałe, odporne na wszelkiego rodzaju niekorzystne czynniki, także na zabrudzenia, oraz miękkie i przyjemne w dotyku.

Data dodania: 22-11-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Na stronie internetowej: notariuszszafranska.pl odnaleźć można prezentację usług biura notarialnego, które prowad [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Pretty Little Weddings

W organizacji tego ważnego dnia, jakim z pewnością jest wesele niezawodna będzie pomoc firmy Pretty Little Weddings [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Nanostudio

Chcesz zamieszkać w pięknym domu? Marzysz o prywatnym azylu, w którym cała Twoja rodzina zawsze będzie czuć się b [..]
Więcej>