O FIRMIE


WWW: https://lizard.pl/
Telefon: +48 22 472 40 10
Adres: Bukowińska 22
Kod pocztowy: 02-703
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Profesjonalna i rzetelna obsługa informatyczna we Wrocławiu jest teraz dostępna na wyciągnięcie ręki. Proponuje ją w ramach swojej oferty kompetentna i doświadczona firma, która ogłasza się na stronie internetowej lizard.pl.

Wrocław, z uwagi na bardzo duże zagęszczenie różnego rodzaju przedsiębiorstw rozlokowanych na jego terenie i w najbliższych okolicach, generuje olbrzymie zapotrzebowanie na usługi w zakresie IT. Zakres świadczeń, jakie oferuje wspomniana firma, to skuteczne i nowoczesne rozwiązanie wielu problemów z zakresu informatyki i ochrony przetwarzanych w systemach komputerowych danych, z którymi borykają się wrocławscy przedsiębiorcy.

Firma świadczy swoje usługi w sposób kompleksowy. Dostarcza funkcjonalne i bezpieczne rozwiązania obejmujące  zarówno wdrożone technologie, jak i sprzęt, monitoruje ich działanie, reaguje w jak najkrótszym czasie na zaobserwowane nieprawidłowości i niweluje skutki ewentualnych ataków z zewnątrz. 

Świadczona obsługa informatyczna obejmuje także wygodny i efektywny system tworzenia kopii zapasowych, dostosowany do danej działalności. 

 

Data dodania: 05-09-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

Szeroko pojęci artyści są chronieni przez prawo autorskie. W Warszawie można skorzystać z pomocy kancelarii prawnyc [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Tak jak trudno wyobrazić sobie żołnierza bez przyzwoitego noża, tak trudno pomyśleć, że ktoś wybiera się na kur [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz

Nie znając prawa, łatwo można je naruszyć, a szczególnie narażone są na to firmy, które obowiązuje między inny [..]
Więcej>