O FIRMIE


WWW: https://www.foremski.com.pl/
Telefon: 61 29 22240
Adres: Rynkowa 56
Kod pocztowy: 62-081
Miejscowość: Przeźmierowo


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

W stworzeniu atmosfery ciepła, przytulności i nastrojowości pomaga kominek. Skorzystaj z oferty salonu zapewniającego bogaty wybór modeli do wnętrz prywatnych i komercyjnych. Wersje wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów, zaprojektowane z myślą o walorach funkcjonalnych i wizualnych kupisz na stronach sklepu internetowego działającego pod adresem foremski.com.pl.

Dzięki solidności konstrukcyjnej i przemyślanym rozwiązaniom inżynieryjnym każdy zakupiony tu kominek narożny będzie służył przez lata, stanowiąc ekonomiczne źródło ciepła i elegancki dodatek aranżacyjny.

Wszystkie sprzedawane tu egzemplarze są sygnowane przez renomowane marki, mają bardzo dobre parametry grzewcze i estetyczne. Najlepiej pasują do wnętrz minimalistycznych, skandynawskich i industrialnych. Wprowadzone do przestrzeni urządzonych klasycznie i tradycyjnie tworzą z kolei  wyrazisty, ciekawy kontrast. W korzystnej cenie możesz tu nabyć między niezwykle efektowny, uznawany za ikonę designu kominek Gyrofocus.

Data dodania: 03-07-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Na stronie internetowej: notariuszszafranska.pl odnaleźć można prezentację usług biura notarialnego, które prowad [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Pretty Little Weddings

W organizacji tego ważnego dnia, jakim z pewnością jest wesele niezawodna będzie pomoc firmy Pretty Little Weddings [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Nanostudio

Chcesz zamieszkać w pięknym domu? Marzysz o prywatnym azylu, w którym cała Twoja rodzina zawsze będzie czuć się b [..]
Więcej>