O FIRMIE


WWW: https://adwokat-brzozowski.pl/
Telefon: 505 141 287
Adres: Włocławska 3
Kod pocztowy: 62-600
Miejscowość: Koło


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

W życiu człowieka przydarzają się różne sytuacje i niektóre z nich są na tyle skomplikowane, że trzeba skorzystać z pomocy doświadczonego prawnika. Profesjonalną pomoc w przygotowaniu odpowiednich dokumentów każdy klient może otrzymać w kancelarii adwokackiej Adama Brzozowskiego. Z usług mecenasa korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy, którzy potrzebują szybkiej i fachowej pomocy z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego, ale także karnego i administracyjnego.

Adwokat w Kole pracujący w swoim zawodzie od wielu lat będzie w stanie pomóc w najszybszym zakończeniu sprawy rozwodowej, a także uzyskaniu opieki nad dziećmi i sporządzi odpowiedni wniosek o alimenty. Z kancelarią prawną można kontaktować się osobiście w siedzibie firmy, poprzez pocztę e-mail albo telefonicznie. Cena usługi adwokackiej zależy od skomplikowania sprawy. W niektórych przypadkach wystarczy tylko sporządzenie odpowiednich dokumentów, ale czasami tak jak np. w przypadku śmiertelnych wypadków drogowych, walka o odszkodowanie i zadośćuczynienie trwa nawet kilka lat.

Data dodania: 31-01-2020

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Na stronie internetowej: notariuszszafranska.pl odnaleźć można prezentację usług biura notarialnego, które prowad [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Pretty Little Weddings

W organizacji tego ważnego dnia, jakim z pewnością jest wesele niezawodna będzie pomoc firmy Pretty Little Weddings [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Nanostudio

Chcesz zamieszkać w pięknym domu? Marzysz o prywatnym azylu, w którym cała Twoja rodzina zawsze będzie czuć się b [..]
Więcej>