O FIRMIE


WWW: https://www.valtra.pl/
Telefon: 61 662 90 50
Adres: Poznańska 5
Kod pocztowy: 62-021
Miejscowość: Paczkowo


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (5 z 1 głosów)Opis Firmy

Profesjonalny ciągnik to inwestycja na lata, dlatego też każdy rolnik powinien dobrze przemyśleć swój wybór i kupić porządną, wytrzymałą maszynę. Należy podkreślić, że szybki zakup pod wpływem emocji może się skończyć źle.

Wysokiej klasy, uniwersalne ciągniki do kupienia są w siedzibie firmy Valtra. Przedsiębiorstwo cieszy się ogromną popularnością i renomą. Niektóre z modeli maszyn są uważane za najlepsze w Europie. Każdy, kto szuka ciągnika, który będzie trwały, mobilny i łatwy w obsłudze, powinien zapoznać się z ofertą.

Kabina ciągnika jest przestronna i wyposażona w ogrzewanie i klimatyzację, co pozwala na pracę nawet w wyjątkowo niekorzystnych warunkach. Do maszyny można również dokupić osprzęt pozwalający na odśnieżanie, co jest wygodne.

Warto zaznaczyć, że firma podchodzi indywidualnie do każdego klienta. Rolnik ma możliwość dokładnie określić, czego potrzebuje, a co jest zbędne. Warto skorzystać z usług tego producenta.

Data dodania: 18-11-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Na stronie internetowej: notariuszszafranska.pl odnaleźć można prezentację usług biura notarialnego, które prowad [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Pretty Little Weddings

W organizacji tego ważnego dnia, jakim z pewnością jest wesele niezawodna będzie pomoc firmy Pretty Little Weddings [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Nanostudio

Chcesz zamieszkać w pięknym domu? Marzysz o prywatnym azylu, w którym cała Twoja rodzina zawsze będzie czuć się b [..]
Więcej>