O FIRMIE


WWW: https://www.durarace.com
Telefon: 600 899 598
Adres: Brzozowa 35
Kod pocztowy: 26-900
Miejscowość: Kozienice


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Dla pasjonatów motoryzacji ograniczenia leżą tylko w granicach wyobraźni. Tuning może przyjmować wiele form, a jednym z nich jest zwiększenie rozstawu kół. Ma to dwojaki efekt – z jednej strony poprawiają się właściwości jezdne, a z drugiej samochód prezentuje się nowocześniej i dynamiczniej.

Elementem, który pozwala wykonać powyższą przeróbkę, są specjalne dystanse do felg. W Polsce ich produkcją zajmuje się firma durarace.com, która wyróżnia się na światowym rynku zastosowaniem specjalnego, wytrzymałego materiału – lotniczego duralu 7075-T6. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż projektanci i producenci elementów są prywatnie pasjonatami motoryzacji i postanowili wejść do branży nie tylko ze względu na swoje kompetencje zawodowe.

We wspomnianym wyżej sklepie internetowym można zamówić dystanse dopasowane parametrami do samochodów Audi, BMW, Ford, Honda, Lexus, Mercedes, Mini, Mitsubishi, Nissan, Seat, Skoda, Subaru, Toyota oraz Volkswagen. W asortymencie znajdują się także adaptery, śruby oraz nakrętki.

Data dodania: 15-12-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

Szeroko pojęci artyści są chronieni przez prawo autorskie. W Warszawie można skorzystać z pomocy kancelarii prawnyc [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Tak jak trudno wyobrazić sobie żołnierza bez przyzwoitego noża, tak trudno pomyśleć, że ktoś wybiera się na kur [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz

Nie znając prawa, łatwo można je naruszyć, a szczególnie narażone są na to firmy, które obowiązuje między inny [..]
Więcej>