O FIRMIE


WWW: https://eventomat.pl/
Telefon: 22 400 16 23
Adres: Kazimierzowska 25
Kod pocztowy: 02-572
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Namiot to ciekawa alternatywa dla tradycyjnej sali weselnej. Konstrukcja ustawiona w malowniczym i zielonym otoczeniu sprawi, że przyjęcie na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości. Do najczęściej wymienianych korzyści związanych z wynajmem namiotów zalicza się swobodę oraz przestrzeń. Oznacza to, że odnajdą się one w przypadku hucznych wesel niezależnie od liczby uczestników. Oczywiście poza namiotem nie należy zapominać także o infrastrukturze, takiej jak catering oraz toalety. Dobrym rozwiązaniem okaże się więc ustawienie go w pobliżu miejsc z niezbędnym zapleczem.

Nowoczesny namiot weselny jest bardziej uniwersalny w porównaniu do tradycyjnej sali. Właściwie udekorowany z pewnością stanie się pięknym i bajkowymi miejscem, w którym organizatorzy spędzą najważniejszy wieczór w swoim życiu. Więcej informacji na temat wynajmu podobnych konstrukcji znajduje się na stronie eventomat.pl. Jest to witryna przedsiębiorstwa, które od lat wypożycza niezawodne namioty dostępne w różnych rozmiarach. Klienci mogą liczyć na szeroki wybór oraz korzystne ceny.

Data dodania: 25-12-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

Szeroko pojęci artyści są chronieni przez prawo autorskie. W Warszawie można skorzystać z pomocy kancelarii prawnyc [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Tak jak trudno wyobrazić sobie żołnierza bez przyzwoitego noża, tak trudno pomyśleć, że ktoś wybiera się na kur [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Warszawa

Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz

Nie znając prawa, łatwo można je naruszyć, a szczególnie narażone są na to firmy, które obowiązuje między inny [..]
Więcej>