O FIRMIE


WWW: https://kancelaria-mosina.pl/
Telefon: 0048604133921
Adres: Poznańska 2
Kod pocztowy: 62-050
Miejscowość: Mosina


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Mając w perspektywie nieuchronne zmierzanie ludzkiego życia ku końcowi, warto zawczasu zastanowić się nad spisaniem testamentu. To szczególnie ważne w przypadku osób, które posiadają relatywnie duży majątek i chcą go przekazać komuś innemu niż najbliższej rodzinie. Aby mieć gwarancję, że życzenie testatora po jego śmierci zostanie spełnione, należy sporządzić testament we współpracy z biurem notarialnym. W Stęszewie i okolicznych miejscowościach taką usługę świadczy kancelaria Hanny Jaworskiej i Marty Poturalskiej, która mieści się w Mosinie przy ul. Poznańskiej 2.

Sporządzenie testamentu przy wsparciu notariuszy z mosińskiej kancelarii pozwala mieć pewność, że ma on odpowiednią moc prawną, a jego zapisy zostaną wcielone w życie po śmierci testatora. Warto mieć bowiem na uwadze, że testament przygotowany wyłącznie we własnym zakresie, bez wsparcia ze strony kancelarii, nie musi być respektowany przez sąd. Ryzykowanie w takich sprawach mija się z celem, dlatego zdecydowanie warto nawiązać współpracę z notariuszem.

Data dodania: 22-11-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Na stronie internetowej: notariuszszafranska.pl odnaleźć można prezentację usług biura notarialnego, które prowad [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Pretty Little Weddings

W organizacji tego ważnego dnia, jakim z pewnością jest wesele niezawodna będzie pomoc firmy Pretty Little Weddings [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Nanostudio

Chcesz zamieszkać w pięknym domu? Marzysz o prywatnym azylu, w którym cała Twoja rodzina zawsze będzie czuć się b [..]
Więcej>