O FIRMIE


WWW: https://zienkowicz-notariusz-swarzedz.pl/
Telefon:
Adres: Plac Niezłomnych 14
Kod pocztowy: 62-020
Miejscowość: Swarzędz


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Notariusz to specjalista, który ukończył studia prawnicze. Jest on upoważniony do przygotowywania aktów notarialnych niezbędnych podczas zakupu lub sprzedaży nieruchomości. W takich sytuacjach obie strony transakcji spotykają się w kancelarii, by móc poświadczyć przeniesienie własności. Pomoc notariusza jest niezbędna również podczas spisywania umów wieczystego użytkowania.

W kancelarii notarialnej spisuje się też testament, co jest szczególnie istotne w momencie, gdy klient chce podzielić swój majątek inaczej, niż jak ma to miejsce w dziedziczeniu ustawowym. Formę aktu notarialnego przybierają też dokumenty spadkowe oraz inne zobowiązania. Notariusz w Swarzędzu świadczący tego typu pomoc to specjalista, z jakim skontaktować się można po wejściu na stronę zienkowicz-notariusz-swarzedz.pl. Kancelaria ta świadczy fachową pomoc wszystkim osobom niezależnie od stopnia skomplikowania sprawy. Klienci mogą liczyć na stworzenie umów cywilnoprawnych, dokumentów związanych z dziedziczeniem majątku oraz aktów notarialnych.

Data dodania: 15-09-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Na stronie internetowej: notariuszszafranska.pl odnaleźć można prezentację usług biura notarialnego, które prowad [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Pretty Little Weddings

W organizacji tego ważnego dnia, jakim z pewnością jest wesele niezawodna będzie pomoc firmy Pretty Little Weddings [..]
Więcej>

Lokalizacja:

Poznań

Nanostudio

Chcesz zamieszkać w pięknym domu? Marzysz o prywatnym azylu, w którym cała Twoja rodzina zawsze będzie czuć się b [..]
Więcej>