O FIRMIE


WWW: https://www.artisart.pl/
Telefon:
Adres: Os. 700 Lecia 41B
Kod pocztowy: 64-117
Miejscowość: Krzycko Wielkie


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiednich dekoracji ściennych do swojego mieszkania lub domu? Szeroka paleta dostępnych produktów sprawia, że decyzja o zakupie konkretnych produktów może nie być łatwa. W pierwszej kolejności warto ustalić charakter wnętrza, które zamierzasz urządzić. Jeśli cenisz nowoczesne wzornictwo, znakomitym pomysłem na pewno będą plakaty geometryczne Artisart.

Sklep internetowy Artisart.pl zajmuje się tworzeniem i sprzedażą olśniewających ozdób na ścianę. Rysunki lub grafiki przenoszone są na wysokogatunkowe płótno o gramaturze 250g przy użyciu ekologicznych tuszów. Oryginalne wizerunki zwierząt z figur geometrycznych, minimalistyczne obrazy, abstrakcyjne wzory i motywy roślinne – z pewnością znajdziesz tutaj coś, co wpisuje się w zakres Twoich zainteresowań. Postaw na bogactwo kolorów, by ożywić wnętrze danego pomieszczenia lub wybierz stonowane zestawienie barw. Możesz zdecydować się też na zakup spójnych zestawów, które podkreślą niebanalny gust lokatorów. To dobry sposób na aranżację sypialni, salonu lub biura.

Data dodania: 30-04-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Na stronie internetowej: notariuszszafranska.pl odnaleźć można prezentację usług biura notarialnego, które prowad [..]
Więcej

Lokalizacja:

Poznań

ROS Polska Sp. z o. o. Sp. k.

Jedną z ważnych cech regałów magazynowych jest fakt, że mogą one pomieścić towary o dużym rozmiarze i ciężarz [..]
Więcej

Lokalizacja:

Pobiedziska

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo TIP-TOPOL to jedno z wiodących przedsiębiorstw, jakie działają na terenie Wielkopolski, specjalizu [..]
Więcej