O FIRMIE


WWW: http://tomasz-janik.pl/
Telefon: 609 609 717
Adres: Starowiejska 58
Kod pocztowy: 81-356
Miejscowość: Gdynia


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Usługi prawne, z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowanie. Wpływ ma na to kilka czynników. Ludzie nie posiadają odpowiednich kompetencji i wiedzy, która pozwala im na swobodne poruszanie się w tematach prawniczych. Strach przed popełnieniem błędów i przeoczeniem jakiś terminów, sprawia, że sięgają po fachową pomoc. Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Janik, jest jedną z kancelarii adwokackich w Gdyni.

Wspomniana kancelaria, świadczy usługi z wielu gałęzi prawa, w tym prawa rodzinnego, cywilnego czy prawa pracy, a także handlowego, nieruchomości czy administracyjnego. Zakres jej działania jest bardzo szeroki, dodatkowo działa na rzecz osób indywidualnych, instytucji i podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Każdy klient może liczyć na merytoryczną pomoc i indywidualne podejście. Opieka adwokata, pozwala na poczucie bezpieczeństwa i oddania swojej sprawy w odpowiednie ręce.

Data dodania: 14-03-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Szczecin

Kaczucha

Prysznic pozwala na szybkie odświeżenie się zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem tuż przed położeniem się do [..]
Więcej

Lokalizacja:

Banino

Stowarzyszenie Pro Bono

Wykluczenie społeczne uniemożliwia jednostce normalne funkcjonowanie i pełnowartościowe życie. Z takim wykluczeniem [..]
Więcej

Lokalizacja:

Chojnice

PartyShop Congee.pl

Halloween to święto, którego obchodzenie wiąże się z wyjątkowo dużą dawką dobrej zabawy, którą umożliwiają [..]
Więcej