O FIRMIE


WWW: https://mondi-polska.pl/
Telefon: +48 61 855 19 60
Adres: Podgórna 5a
Kod pocztowy: 61-829
Miejscowość: Poznań


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Agencja zatrudnienia Mondi Polska posiada w swojej bogatej bazie wiele ciekawych, bardzo dobrze płatnych ofert. Wszystkie pochodzą wyłącznie od sprawdzonych pracodawców. Agencja współpracuje z renomowanymi firmami zagranicznymi, które proponują niezwykle korzystne, przejrzyste warunki.

 

Interesująca jest praca w Niemczech na stanowisku operator wózka widłowego. Osoba, która podejmie się tego zajęcia, będzie obsługiwać wózek widłowy (również boczny lub czołowy), ale także zajmie się komisjonowaniem towarów oraz kontrolą dostaw. Praca w magazynie niemieckim jest ściśle powiązana z atrakcyjnym wynagrodzeniem – wysokość stawek uzależniona jest od posiadanego doświadczenia oraz stopnia znajomości języka. Zatrudniony może być pewien, iż zostanie mu zaproponowany bezterminowy okres trwania umowy, a możliwości awansu i rozwoju zawodowego są szerokie. Bardzo ważne jest również wsparcie koordynatora i pomoc w znalezieniu zakwaterowania blisko zakładu pracy, co również agencja gwarantuje.

Data dodania: 27-02-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Na stronie internetowej: notariuszszafranska.pl odnaleźć można prezentację usług biura notarialnego, które prowad [..]
Więcej

Lokalizacja:

Poznań

ROS Polska Sp. z o. o. Sp. k.

Jedną z ważnych cech regałów magazynowych jest fakt, że mogą one pomieścić towary o dużym rozmiarze i ciężarz [..]
Więcej

Lokalizacja:

Pobiedziska

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo TIP-TOPOL to jedno z wiodących przedsiębiorstw, jakie działają na terenie Wielkopolski, specjalizu [..]
Więcej