O FIRMIE


WWW: https://florexpol.eu/
Telefon: 81 533 23 05
Adres: Dębówka 17A
Kod pocztowy: 20-050
Miejscowość: Lublin


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Masz mocne postanowienie, że w tym roku Twój dom będzie tonął w kwiatach i zrobisz wszystko, aby tak je pielęgnować, by cieszyły oczy kolorami i długo kwitły? Żeby twoje marzenie stało się faktem, musisz najpierw zakupić odpowiednie donice, w których posadzisz lub posiejesz wybrane przez siebie kwiaty.

W asortymencie sklepu internetowego ze strony florexpol.eu znajdziesz najróżniejsze donice o wielkościach, które pozwolą Ci posadzić zarówno duże rośliny w pojedynczych donicach, jak i długich balkonowych skrzynkach. Z pewnością nowością są lekkie, nietłukące się pojemniki odporne na mróz, wodę i promieniowanie UV z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nadają się do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Mają one zdejmowany kołnierz ułatwiający usuwanie ziemi i przesadzanie roślin. Warte uwagi są niezwykłe ekologiczne doniczki z jasnego szamotu wykonywane ręcznie i wypalane w temperaturze powyżej 1000 stopni. W ofercie sklepu są także podstawki i uchwyty do skrzynek na balkon. Przejrzyj więc pełen asortyment, aby wybrać produkty, które będą Ci przydatne.

Data dodania: 09-02-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Parczew

Kuźnia Grafiki

W szerokim asortymencie produktów, jakie swoim klientom oferuje sklep internetowy Kuźnia Grafiki znaleźć można na p [..]
Więcej

Lokalizacja:

Lublin

AQUATECH MAREK TRYKA

Szukasz dobrej firmy specjalizującej się w projektowaniu ogrodów? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aquatech. [..]
Więcej

Lokalizacja:

Lublin

DALIMEX Sp. z o.o.

Zdrowy styl życia obecnie jest bardzo modny i cieszy się ogromną popularnością. Ludzie coraz bardziej doceniają zb [..]
Więcej