O FIRMIE


WWW: https://pomocdrogowa-holmax.pl/
Telefon: 665 330 330
Adres: Grzybowa 18
Kod pocztowy: 62-030
Miejscowość: Luboń


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis Firmy

Jeżeli dużo jeździsz samochodem, to choćbyś nie wiem jak uważał, kiedyś może Ci się przytrafić nieprzyjemna sytuacja i albo zepsuje Ci się samochód, albo weźmiesz udział w kolizji, a wtedy potrzebna będzie pomoc drogowa. W Poznaniu 24 h na dobę działa firma Hol-Max zajmująca się holowaniem i przewożeniem samochodów na lawetach. Przeglądając jej ceny, z pewnością zauważysz, że są one konkurencyjne w stosunku do cen innych przedsiębiorców oferujących podobny usługi.

Jest to firma z dużym doświadczeniem zatrudniająca wykwalifikowanych pracowników, którzy zawsze starają się, aby jak najszybciej dotrzeć do potrzebującego, ponieważ zdają sobie sprawę, w jakim stresie ta osoba się znajduje. Są oni gotowi do wyjazdu przez całą dobę także w okresach świątecznych. W przypadku awarii spróbują ją naprawić, lecz jeśli to coś poważniejszego, trzeba będzie samochód przetransportować. Ich terenem działania jest nie tylko Wielkopolska, ale także kraj i Europa, zatem bez względu na to, gdzie byś się znalazł i potrzebował pomocy, możesz w każdej chwili liczyć na ich usługi w atrakcyjnych cenach.

Data dodania: 12-02-2019

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Poznań

Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Na stronie internetowej: notariuszszafranska.pl odnaleźć można prezentację usług biura notarialnego, które prowad [..]
Więcej

Lokalizacja:

Poznań

ROS Polska Sp. z o. o. Sp. k.

Jedną z ważnych cech regałów magazynowych jest fakt, że mogą one pomieścić towary o dużym rozmiarze i ciężarz [..]
Więcej

Lokalizacja:

Pobiedziska

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo TIP-TOPOL to jedno z wiodących przedsiębiorstw, jakie działają na terenie Wielkopolski, specjalizu [..]
Więcej