O FIRMIE


WWW: https://www.taniemilitaria.pl/
Telefon: 22 400 51 52
Adres: Lasek Brzozowy 13
Kod pocztowy: 02-792
Miejscowość: Warszawa


DODAJ OCENE


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.Oceń firmę (5 z 1 głosów)Opis Firmy

Tak jak trudno wyobrazić sobie żołnierza bez przyzwoitego noża, tak trudno pomyśleć, że ktoś wybiera się na kurs przetrwania czy obóz w lesie bez takiego narzędzia. Jest to podstawowy sprzęt, przy pomocy którego można zbudować sobie schronienie, przygotować drewno na ognisko, obrać ziemniaki, utorować sobie drogę wśród chaszczy i wielu innych zadań. Najlepiej do tych celów nadają się wielozadaniowe noże wojskowe, które w bogatym asortymencie oferuje sklep ze strony taniemilitaria.pl.

Pośród bogatej oferty sklepu znajdują się zarówno noże do walki wręcz, jak i takie, które mogą spełniać i inne funkcje. Są tu składane bagnety w różnych rozmiarach, także ćwiczebne, noże bojowe ząbkowane i repliki bagnetów używanych przez różne armie. Aby wybrać odpowiedni dla siebie, warto odwiedzić podaną stronę, a jeśli ktoś mieszka w Warszawie, może pokusić się o wizytę w sklepie stacjonarnym, którego adres znajduje się na jednej ze stron sklepu.

Data dodania: 23-08-2018

W najbliższej okolicy:

Lokalizacja:

Warszawa

Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

Szeroko pojęci artyści są chronieni przez prawo autorskie. W Warszawie można skorzystać z pomocy kancelarii prawnyc [..]
Więcej

Lokalizacja:

Warszawa

Flower Store

Zaliczyłeś ogromną wpadkę i zapomniałeś o urodzinach lub imieninach swojej partnerki? Możesz naprawić ten błąd [..]
Więcej

Lokalizacja:

Warszawa

RemontiBudowa.pl

Nida Finisz to gips szpachlowy przeznaczony do ostatecznego wykończenia połączeń między płytami karton-gips, nier [..]
Więcej